News
صفحه اصلی > اخبار > محتوای

خوش آمدید به نمایشگاه بین المللی جعل چین چین (شانگهای).

JINLUN Machining Forging Ltd در نمایشگاه بین المللی فورجینگ چین (شانگهای) از 01 تا 03 نوامبر 2018 نمایش داده خواهد شد. در طول نمایشگاه، JINLUN به شما محصولاتی از ورق های فولادی ضد زنگ، فرفری های آلومینیومی، فرش نورد، قالیچه های دندانی و قطعات ماشینکاری CNC را نشان می دهد. ما در E7 D026 هستیم، از شما خوش آمد می گوییم که از ایستگاه ما بازدید می کنید.

تاریخ بازدید : 01 تا 03 نوامبر 2018 (پنجشنبه تا شنبه)

آدرس : مرکز نمایشگاه بین المللی شانگهای. (No.2345 Longyang Road Shanghai)

پایه ما : Hall-E7 D026.

 

معرفی چین نمایشگاه بین المللی جعل.

در سال 2005، "نمایشگاه بین المللی جعل چین" (شانگهای) برگزار شده است 13 بار موفقانه برگزار شده است، همچنین نمایشگاه شامل جعل، فلنج جعلی، حلقه، مواد فورج، تجهیزات جعل و لوازم جانبی جعلی، و غیره، و تبدیل به یکی از بیشتر نمایشگاه با نام تجاری حرفه ای و معتبر با مشخصات بالا در سطح بالا از طریق توسعه. این به فراخور سیاست های ملی پاسخ می دهد، از شرکت ها حمایت می کند تا با راه اندازی فورج نوآورانه، کارآمد و سبز و علم و سلامت صنعت و توسعه هماهنگ با طبیعت و جامعه فعالانه عمل کند.

چهارمین نمایشگاه بین المللی جعل چین (شانگهای) در مرکز نمایشگاه بین المللی شانگهای در نوامبر 1-3،2018 برگزار می شود. این تولیدکنندگان داخلی و خارجی تولید کنندگان فرفورژه و غول مواد و تجهیزات را برای نمایش محصولات جدید، تکنیک های جدید و تجهیزات جدید مطابق با الزامات "بین المللی سازی، حرفه ای سازی و سطح بالایی" دعوت خواهند کرد، به این ترتیب به رهبران صنعت کمک می کند تا آخرین روند جهانی زنجیرهای صنعتی را به طور کامل راه اندازی و یک پیمان تهیه یک مرحله ای از محصولات، مواد و تجهیزات برای بازدیدکنندگان ایجاد کنید!

لطفا جزئیات بیشتر این نمایشگاه جعل را از www.csfe-expo.com/en جستجو کنید .

 

معرفی شرکت JINLUN Machining Forging Ltd.

JINLUN تامین کننده متخصص فولاد، فولاد ضد زنگ و محصولات آلومینیومی است، از جمله انواع حلقه های فورج و نورد، دیوارهای بسته شدن، فرش های رایگان و خدمات ماشینکاری CNC.

 

مشتری ساخته شده کسب و کار اصلی ما است. ما prouducts عمدتا به کشورهای اروپایی صادرات.

 

لطفا جزئیات بیشتر را از وب سایت ما جستجو کنید: www.eamachine.com .

1.jpg

Jingjiang Jinlun ماشین تولید شرکت با مسئولیت محدود