دانش
صفحه اصلی > دانش > محتوای

حالت خنک کننده پس از محصولات ماشینی ساخته شده است

حالت خنک کننده پس از محصولات ماشینی شکل گرفته است

پردازش محصولات ماشینی شده توسط نیروی خارجی تجهیزات جعل کارخانه پردازش شکل گرفته است، برای به دست آوردن روش ماشینکاری با شکل، اندازه و خواص مکانیکی خاص. سپس بعد از پردازش محصولات ماشینی باید خنک شود، بنابراین امروزه برخی از روش های خنک کننده برای کارخانه تولیدات Machined Productss پردازش خام Shanxi Yongxin معرفی شده است.

فولاد کربن فولاد و فولاد آلیاژی فولاد پیشرفته پس از ساخت قالب، به منظور جلوگیری از ترک خوردگی سطح، نیاز به پس از جوش سرد قبل از کوره، خنک کننده کوره، خنک کننده سرد آفتابگردان سرد یا خرد شده، سپس به طور مرتب حرارت عملیات حرارتی.

فولاد ضد زنگ محصولات Products Machined Processed باید فورا ساخته شود و بلافاصله وارد آب شود. هدف این است که اندازه دانه را در اسرع وقت حفظ کرده و رشد نکنید. در عین حال، نمی خواهم که سازماندهی داخلی بیشتری داشته باشم و یا کیفیت نقطه امتیاز، و سپس پردازش جامد راه حل.

تمام دیگر محصولات متعلق به فولاد کربن متوسط ​​و کم کربن و آلیاژ کم آلی باید بعد از جعل کردن هوا خنک شوند. هدف این است که آن را خنک کننده یکنواخت، یکنواخت و یکنواخت، برای جلوگیری از رشد دانه و مخلوط کردن، آسان برای نوشتن شناسایی. فرآورده های سیاه و سفید ماشین آلات پردازش محصولات شارژ قبل از عملیات حرارتی دمای سطح نه کمتر از 50 ℃، جلوگیری از لکه های سفید.

محصولات پردازش شده پردازش شده دنده دارای مواد متنوعی است؛ دنده پردازش محصولات Machined Productss معمولا برای 40 کیلوگرم، 42 کروم، 20 crmnmo، 20 crmnti، 42 crmo، 40 cr جعبه دنده در صنعت جرثقیل در اکثر پردازش دنده بزرگ اندازه Productss ماشینکاری، 20 crmnmo، 20 crmnti جعل دنده استفاده شده در انتقال مکانیکی، کوچک غیر قابل کنترل (مرجع). چرخ دنده ها به شدت نیاز دارند، کیفیت چرخ دنده ها را بهبود می بخشد، سختی کاری سختی دنده در 38 تا 42 HRC می تواند بهترین عملکرد را به دست آورد، 42 سختی crmo بهتر از 40 کرون است، زیرا سختی سابق بهتر گرما درمان می شود، تماس و مواد آن بسیار بزرگ همچنین سختی همان سختی بسیار نزدیک است. استحکام کششی عملکرد بهینه 40Cr برابر 60 ~ 75 کیلوگرم در میلی متر مربع است و قدرت عملکرد 35 ~ 55 کیلوگرم در میلی متر مربع است. استحکام کششی 42CrMo 110kg / mm مربع است و قدرت کششی 95kg / mm است. عملکرد 42CrMo به وضوح بهتر از 40Cr است.

ماده 40Cr دارای سختی پذیری خوب است و می تواند در هنگام خنک شدن آب به قطر 28 تا 60 میلی متر و قطر 15 تا 40 میلی متر خیس شود. پس از تنظیم، مواد دارای خواص مکانیکی جامد مکانیکی هستند و دارای حساسیت خوب و حساسیت کم با درجه حرارت پایین است. پردازش دنده های 40Cr Machined Productss معمولا پس از پردازش کیفیت با خنک شدن یا نیتریفیسیون با فرکانس بالا درمان می شوند. هنگامی که سختی 174 ~ 229HBS است، عملکرد پردازش برش بهتر است، پردازش نسبی نسبی 60٪، و محتوای کربن محصولات پردازش شده از مواد 40Cr در حدود 0.40٪ نگه داشته شده است، به طوری که اطمینان حاصل شود که فولاد قدرت و استحکام خوب است. علاوه بر این، عنصر کروم عمدتا برای بهبود سختی پذیری فولاد است. هنگامی که رطوبت گرم می شود، عنصر کروم در مواد جامد ماشین آلات پردازش کاملا جامد و سخت شدن فولاد را بهبود می بخشد. پس از خشك كردن، محلول جامد عنصر Cr، ماتريكس را تقويت مي كند و پايداري خستگي ماتريكس را بهبود مي بخشد. در خلال دماسنجی بالا، برخی از عناصر Cr از بافت ماتریکس به بدن carburized (Cr، Fe) 3C رسوب می شود.

محتوای کربن در چرخ دنده 42CrMo در حدود 0.42٪ نگه داشته شده است، که این امر باعث می شود که فولاد دارای قدرت و سختی خوب باشد. افزودن عناصر Cr و Mo به طور عمده برای بهبود سختی پذیری فولاد است. هنگام خنک کردن و گرمایش، عناصر Cr و Mo به طور کامل جامد در Productss Machined Machined برای بهبود سختی پذیری فولاد هستند. پس از خنك كردن كامپوزيت ماتريكس تقويت كننده محلول جامد كروم، مولكولي و بهبود پايداري بازگشت ماتريكس. در خلال درجه حرارت بالا، برخی از عناصر Cr و Mo از بافت ماتریکس به بدن carburized carburized (Cr، Mo، Fe) 3C منتشر می شود. اضافه کردن عنصر Mo می تواند رطوبت خشن را از بین ببرد. اضافه کردن مقدار کمی از عناصر Ni می تواند سختی فولاد را بهبود بخشد.


Jingjiang Jinlun ماشین تولید شرکت با مسئولیت محدود

S