دانش
صفحه اصلی > دانش > محتوای

فورج سرد و جعل داغ فلنج ها متفاوت هستند

جعل سرد و جعل داغ فلنج ها متفاوت است

فلنج داغ جعل: جعل داغ، به علت تغییر شکل و مقاومت در برابر تغییر شکل بسیار کوچک است، شما می توانید شکل فلنج های پیچیده بزرگ جعلی. برای به دست آوردن دقت بالا فلنج، می تواند 900-1000 ℃ درجه حرارت با پردازش داغ جعل. علاوه بر این، توجه به بهبود محیط کار گرم جعل. فورج مرگ زندگی (داغ جعل 2-5000، گرم جعل 2-1000000، سرد جعل 2-5000000) در مقایسه با دیگر زمینه درجه حرارت جعل کوتاه است، اما درجه آزادی آن، کم هزینه هدف از فلزی داغ جعلی این است که مقاومت در برابر تغییر شکل فلز را کاهش دهد، در نتیجه کاهش فشار تزریق مورد نیاز برای تغییر شکل مواد بد، به طوری که تناژ تجهیزات جعل به شدت کاهش می یابد؛ ساختار ریخته گری از شمش فولاد تغییر یافته است، بازسازی، ریز ساختار درشت ذرات به ذرات کوچک، و کمبود ساختار ریخته شده را کاهش می دهد، خواص مکانیکی فولاد را بهبود می بخشد؛

فورج سرد فلنج تغییر کوچک در اندازه فلنج در جوش درجه حرارت پایین است. در 700 ℃ زیر جعل، تشکیل اکسید کمتر و سطح بدون پودر dearburization. بنابراین، تا زمانی که تغییر شکل می تواند در محدوده شکل گیری انرژی قرار گیرد، قالب گیری سرد به راحتی می توانید دقت ابعاد و سطح کامل را بدست آورید. تا زمانی که کنترل درجه حرارت خوب و خنک کننده روانکاری، 700 ℃ زیر فورج گرم نیز می تواند دقت بسیار خوبی را دریافت کند. جعل سرد، اکستروژن سرد، سرد عنوان و دیگر پردازش پلاستیک در مجموع. فورج سرد، دمای کریستالیزاسیون مواد زیر فرایند ریخته گری است، دمای بازیابی برای جعل زیر است. تولید عادت خشن برای جعل خشن شناخته شده به عنوان جعل سرد. مواد فشرده سرد اغلب تغییر شکل در دمای اتاق کوچک، آلومینیوم پلاستیکی بهتر و برخی از آلیاژها، مس و برخی از آلیاژها، فولاد کم کربن، فولاد کربن، فولاد ساختاری کم آلی. کیفیت سطح جعل سرد، دقت ابعادی بالا، می تواند برخی از برش را جایگزین کند. جعل سرد می تواند فلز را تقویت و قدرت فلنج را بهبود بخشد.

توسعه تکنولوژی های سرد جعل عمدتا توسعه محصولات با ارزش افزوده است، کاهش هزینه های تولید، در عین حال، آن را به طور مداوم به برش، متالورژی پودر، ریخته گری، جعل داغ، ورق فلز فرآیند تشکیل فرآیند نفوذ یا جایگزین، فناوری ترکیبی از فرآیند ترکیبی را تشکیل می دهد.

در حال حاضر بسیاری از مردم با فلنج ها تماس می گیرند، اما نمی دانند چه فلنج در پایان چه چیزی، Flanges در زندگی مردم در همه جا ظاهر می شود، به شرح زیر، به شرح مفصل، استفاده از فلنج و اتصال مسیر. اتصالات فلنج برای قرار دادن دو لوله، اتصالات یا تجهیزات است که برای اولین بار بر روی فلنج قرار می گیرد، بین دو فلنج، به علاوه یک فلنج پد، پیچ و مهره با هم برای تکمیل اتصال برخی اتصالات و تجهیزات دارای خود فلنج، بلکه متعلق به فلنج ارتباط. اتصالات فلنج راه مهمی برای اتصال ساختن لوله است. اتصالات فلنج آسان برای استفاده، قادر به مقاومت در برابر فشار بیشتر. موارد زیر همانند "

در لوله کشی صنعتی، استفاده از اتصالات فلنج بسیار گسترده است. در خانواده، قطر لوله کوچک است و کم است، اتصال فلنج را نمیتوان دید. اگر در یک اتاق دیگ بخار یا محل تولید، پر از لوله ها و تجهیزات Flangesd. با توجه به نوع اتصال انواع اتصالات فلنج را می توان به: ورق تخت صفحات فلنج، با جوشکاری تخت گردن فلنج، با جوشکاری گردن فلنج، جوش سوکت فلنج، موضوع فلنج، پوشش فلنج، با حلقه جوشکاری گردن فلنج شل، حلقه جوشکاری مسطح شل فلنج، شیار رینگ فلنج و فلنج پوشش، فلنج با قطر بزرگ قطر، گردن بالا قطعه فلنج، صفحه نمایش شخصیت کور، لب به لب جوشکاری حلقه فلنج شل.


Jingjiang Jinlun ماشین تولید شرکت با مسئولیت محدود

S