دانش
صفحه اصلی > دانش > محتوای

باز یادگیری دانش ذوب آهن را باز کنید

باز یادگیری دانش Die Forgings

فرایند فورج کردن یک روش فشار دادن به یک خمیر فلزی با استفاده از یک ماشین جعل برای تولید تغییر شکل پلاستیک برای به دست آوردن یک روش ماشینکاری با یک ویژگی مکانیکی خاص، یک شکل خاص و اندازه جعل، جعل (جعل و مشت) یکی از دو جزء اصلی

دمای تغییر شکل

دمای انتقالی فولاد حدود 727 درجه سانتیگراد است، اما به طور کلی به عنوان خط تقسیم به طور کلی 800 درجه سانتیگراد، جوشکاری گرم بالاتر از 800 درجه سانتیگراد است. بین 300 و 800 درجه سانتیگراد، جعل گرم یا جعل نیمه داغ است.

جای خالی

با توجه به حرکت خالی، Open Die Forgings را می توان به فورج های رایگان، ناراحت کننده، اکستروژن، قالب جعل، جعل جعلی، اختلال در بسته تقسیم شده است.

1، جعل رایگان استفاده از ضربه یا فشار برای ساخت فلز در آهن بالا و پایین (عصای) بین تغییر شکل برای گرفتن مورد نیاز فرش، وجود دارد کتابچه راهنمای باز ذوب فرآیند و مکانیکی جعل دو نوع فرفری.

2، جعل. جعل جعبه به Open Die Forgings و بسته شدن جعل تقسیم می شود. قالب های فلزی در قالب خاصی از تغییر شکل فشار فشاری و فورج کردن، اما همچنین به جعل سرد، رول جعل، جعل و اکستروژن رادیال و غیره تقسیم شده است.

3، بسته شدن جعل و بسته شدن ناراحتی به دلیل فلش وجود دارد، استفاده از مواد بالا است. با یک فرایند یا چند فرایند ممکن است تکمیل پیچیده جعل را تکمیل کنید. در صورت عدم وجود فلاش، سطح نیروی فورج کاهش می یابد و بار مورد نیاز کاهش می یابد. با این حال، لازم به ذکر است که خالی را نمی توان به طور کامل محدود کرد، که به شدت کنترل حجم خالی را می دهد، موقعیت نسبی دندان فورج و اندازه گیری های جعل، تلاش برای کاهش خم شدن جوشکاری را کنترل می کند.

مرگ فوری

با توجه به نحوه جابجایی قالب، جعل قالب را می توان به چرخش نوسان، جعل چرخش، رول جعل، غلتک متقابل، چرخش نورد و نورد شیب و غیره تقسیم کرد. چرخش چرخش، چرخش و همچنین چرخش نورد نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد. به منظور بهبود بهره برداری از مواد، رول جعل و نورد می تواند به عنوان یک ماده دراز مدت قبل از پردازش استفاده می شود. و همچنین جعل جریمه ی مشابه همانطور که گفتیم، بخشی از شکل است، و مزیت آن با اندازه جعل مقایسه می شود. از جمله جعل رایگان در این روش جعل، پردازش مواد از سطح قالب در نزدیکی گسترش سطح آزاد، بنابراین دشوار است برای اطمینان از صحت، بنابراین جهت فرآیند قالب گیری و فرآیند با کنترل کامپیوتر، شما می توانید استفاده از پایین تر از جعل قالب برای رسیدن به شکل پیچیده، محصولات دقیق دقت، مانند تولید انواع بسیاری از تیغه های توربین بزرگ و دیگر جعل. تجهیزات قالب قالب گیری قالب حرارتی و درجه آزادی متناقض است، با توجه به ویژگی های تغییر شکل تغییر شکل نقطه پایین مرده، تجهیزات قالب سازی قالب را می توان به چهار شکل زیر تقسیم شده است:

1، نوع نیروی فشاری را محدود کنید: دستگاه هیدرولیک کشویی هیدرولیک مستقیم.

2، حد نصاب شبه ضربه: هیدرولیک هیدرولیک مکانیسم اتصال میل لنگ ماشین هیدرولیک.

3، روش محدود کردن سکته مغزی: میل لنگ، میله اتصال و مکانیزم گوه برای کشیدن نوار کشویی مکانیکی.

4، حد انرژی: استفاده از مکانیسم پیچ از مارپیچ و فشار اصطکاک.

Aeromod سنگین برای پرس هیدرولیک برای به دست آوردن دقت بالا، باید برای جلوگیری از اضافه بار، سرعت کنترل و موقعیت قالب در مرکز مرده پایین، باید مراقبت شود. همانطور که این ها بر فریم ها تاثیر می گذارند، دقت شکل می گیرند و زندگی مرگ را فشرده می کنند. علاوه بر این، به منظور حفظ دقت، همچنین باید توجه داشته باشید که تنظیم نوار لغزنده خط کش، برای اطمینان از سختی، تنظیم مرکز مرده پایین و استفاده از انتقال کمکی و سایر اقدامات.

لغزنده

به علاوه حرکت عمودی و افقی لغزنده (برای بخش های دراز از فورج قالب، روانکاری و تولید سریع قطعات قطعات سوپاپ) راه استفاده از دستگاه جبران می تواند

Smooth Open Die Blinging از اولین محصول دیجیتال در مقیاس بزرگ برای افزایش جهت دیگر ورزش ها. عوامل بالا متفاوت هستند، نیروی مورد نیاز، فرآیند، استفاده مواد، تولید، تحمل ابعاد و روشهای خنک کننده روانکاری متفاوت است، این عوامل همچنین عوامل موثر بر سطح اتوماسیون هستند.


Jingjiang Jinlun ماشین تولید شرکت با مسئولیت محدود

S