دانش
صفحه اصلی > دانش > محتوای

روشهای بهبود تحمل فرورفتگی

روشهای بهبود تحمل فرورفتگی

فرآورده ها به طور گسترده ای در ماشین آلات، انرژی، کمپرسور، ماشین آلات نفتی دریایی و دیگر زمینه ها استفاده می شود. شکل فرمان پیچیده است، ضخامت دیواره تغییر اندازه دارد، تشخیص رادیوگرافی آن، معمولا نیاز به تست ناحیه مکرر قرار گرفتن در معرض، نیاز به بهبود دارد، یعنی برای تحمل تحمل رادیوگرافی، اقدامات اصلی این است:

1. منطقه منطقه را فورج می کند

هندسه فرورفتگی پیچیده است و اندازه مقطعی به شدت تغییر می کند. تشخیص رادیوگرافی مبتنی بر تحمل ناحیه شفاف است که می تواند پارامترهای فرایند را بهینه سازی کرده و تعداد گذر را کاهش دهد. به عبارت دیگر: برای دیدار از میدان تابش و عبور از طول شرایط تا آنجا که ممکن است به انجام عادی سازی؛ همان ضخامت منطقه به یک فیلم برای یک گذر تقسیم می شود؛ برای ضخامت منطقه، استفاده از تحمل فیلم و فن آوری فیلم بیشتر برای به حداکثر رساندن طول عبور از طریق برای کاهش تعداد عبور؛ برای ضخامت منطقه متقارن، استفاده از تقارن مواجهه با چندین فیلم در یک زمان.

2. کاربرد ویژگی های منبع رادیویی

منابع رایج معمولا شامل دستگاه اشعه ایکس، منبع γ و شتاب دهنده، کاربرد ضخامت و استفاده از مزایای مختلف می باشد. دستگاه اشعه ایکس عمدتا برای نفوذ در ناحیه نازک دیواره فرمالاژ استفاده می شود و شفافیت بهتر از اشعه گاما است. منبع γ برای آزمایش نفوذ برخی از فرایندهای حفره پیچیده مناسب است و می تواند در جهت دور قرار گیرد. ویژگی های اصلی شتاب دهنده عبارتند از: انرژی، قدرت نفوذ، زمان انتقال کوتاه، راندمان بالا، تحمل ضخامت عکاسی.

3. با استفاده از تکنولوژی چند تراشه

فن آوری چند فیلم در کیسه تیره در همان زمان به دو یا بیشتر از حساسیت حساس از یک یا چندین فیلم برای انتقال است، درجه خوبی از ثبات سیاه و سفید وجود دارد. هنگامی که فیلم در ضخامت های مختلف فیلم برای عکس برداری قرار می گیرد، از طریق ضخامت محل با سرعت بالا فیلم برای مشاهده ارزیابی، از طریق ضخامت قسمت های کوچک فیلم با حساسیت کم برای تماشای فیلم ؛ کیسه را به همان سرعت از دو فیلم به تصویر می کشد، ضخامت محل دو فیلم می تواند بر روی مشاهده و ارزیابی، ضخامت قطعات کوچک با یک مشاهده تک قرار گیرد.

4. ضمانت ضخامت و محافظ

بسیاری از Forgings پیچیده، از طریق تفاوت ضخامت شکل، استفاده از اشعه ماوراء بنفش پر انرژی با عبور از عبور می تواند اغلب قادر به عبور، اما همچنین مه ذرات فیلم را افزایش می دهد، وجود خواهد داشت پدیده لرزشی لبه؛ با توجه به قسمت های خاص تولید بلوک جبران و اقدامات محافظتی لازم، می تواند فیلم سیاه منفی و اثر فرسایش لبه را کاهش دهد، تحمل فیلم را افزایش دهد، وضوح فیلم را بهبود بخشد.

ساختار تقاضای فرآورده های فرآوری شده در صنعت پایه به طور قابل توجهی تغییر می کند از تقاضای صنعت برای Forgingss، Forgings ماشین برای یک چهارم از تولید خودرو و تغییرات ساختاری در کل مقدار تغییرات فرورفتگی بسیار بزرگ است؛ انواع اتصالات لوله 12.2٪ بوده است.

گرچه چین در حال حاضر قدرت فرماندهی واقعی است، اما کیفیت محصولات فراموشی چین و سطح پیشرفته بین المللی، شکاف مشخصی وجود دارد. اکثر شاخص های کیفیت محصول، شکاف مرحله ای، تقلید از نوآوری کمتر است. برخی از استانداردهای کیفیت محصول خود یک شکاف مشخص وجود دارد. کل فرآیند کنترل ضعیف، تفاوت زمانی خوب، عدم کیفیت و ثبات.

فروش محصولات باتجربه برای ترویج بخشی از فرآورده های چینی چین، قیمت جنگ، موج دار شدن و به زودی قیمت قیمت در مناطق تولید فورج چینی از گسترش سریع چین بازی، به طوری که تمام محصولات کم پایان بازار فرجنجس بازار دود پر .

در مورد رشد دوگانه مواد خام و هزینه های نیروی کار، صنایع Forgings چینی، حاشیه سود بیش از حد برای ارتقاء قیمت وجود دارد، و نه اشاره به ارزش محصول بسیار کم کم شرکت های فرآیند تولید فرنی است. به منظور ارتقاء کمپانی های فرآورده های فرعی، به دلیل کم بودن توان فرآوری فرآورده ها، قیمت ها را به طور مرتب کاهش می دهند؛ همگن سازی محصول این پدیده جدی است. دو عامل فوق منجر به شرکت های تولید کننده فرآورده های کم پایان در چین تعداد زیادی از فرآورده های پس انداز محصولات، به منظور کاهش فشار موجودی، ضرب و شتم مخالفان، شرکت های تولید فرفورژه کم پایان جنگ قیمت و یا حتی پایین تر از قیمت هزینه به انجام رقابت شریرانه.

فرآورده های شرکت مانند مسمومیت تشنه به سبک رقابت نه تنها اختلال فرماندهی طبیعی چین چانه بازار نظم، بلکه سرعت خود را کاهش داد.


Jingjiang Jinlun ماشین تولید شرکت با مسئولیت محدود

S