دانش
صفحه اصلی > دانش > محتوای

پردازش فلنج بیشتر مشکلی دارد

پردازش فلنج بیشتر مستعد مشکلات است

فرآیند فرآیند فلنج درجه حرارت گرمایش فلزات بیش از حد بالا است و یا در منطقه گرمایش حرارت بالا برای ماندن بیش از حد طولانی، اکسیژن کوره و دیگر گازهای اکسید کننده به شکاف بین دانه های فلزی و آهن، گوگرد، کربن و دیگر اکسیداسیون نفوذ تشکیل کریستال اکسید قابل اشتعال، تخریب رابطه بین دانه، به طوری که مواد پلاستیکی تیز کاهش یابد. برای سوختن یک فلز جدی، هنگامی که نور بر روی کرک ضربه زده شود، دور کمر را از بین ببرید، مدت زمان طولانی در ترک های سوزان ظاهر می شود.

برنج بر روی سطح فلنج کوره شکسته است. مشاهدات با قدرت بالا، مس نیکل زرد (یا محلول جامد مس) در طول توزیع مرز دانه. هنگامی که فلنج خالی گرم می شود، مانند اکسید مس باقی مانده در کوره، فولاد اکسید شده در دمای بالا به آزاد مس تبدیل می شود و اتم های فولادی مذاب در امتداد مرز دانه دانه آستنیت گسترش می یابد و رابطه بین دانه ها را تضعیف می کند. علاوه بر این، هنگامی که مقدار مس در فولاد بالاتر از 2/0 (درصد جرم) است، مانند گرمایش در فضای اکسید کننده، تشکیل یک لایه غنی از مس در زیر اکسید آهن،

بین گرمای بیش از حد و گرمای بیش از حد مرز دما دقیق وجود ندارد. به طور کلی به ویژگی های اکسیداسیون و ذوب دانه برای تعیین سوزش. برای فولاد کربن، زمانی که ذوب مرز دانه، فولاد اکسید کننده جدی (فولاد با سرعت بالا، فولاد Cr12، و غیره) بیش از سوختن، مرز دانه به دلیل ذوب شدن استخوان ماهی. هنگامی که آلومینیوم آلومینیوم سوزن مثلث ذوب مرز دانه و دوباره ذوب توپ و غیره. جعل پس از سوزاندن، اغلب نمی تواند ذخیره شود، مجبور به افتتاح شد.

Flanges یکپارچه یک اتصال فلنج است. همچنین به گردن با یک جفت فلنج لوله فولادی تعلق دارد. مواد از فولاد کربن، فولاد ضد زنگ، فولاد آلیاژی و غیره است. در استانداردهای مختلف داخلی، با IF برای نشان دادن کلی فلنج. مورد استفاده در لوله های با فشار بالا. فرایند تولید برای جعل. محصولات کلی فلنج، با استفاده از 11 پردازش دقیق ماشینکاری، سطح صاف و صاف، می تواند مطابق با ASME استاندارد آمریکا، استاندارد DIN آلمان، برچسب اتحادیه اروپا، استاندارد ژاپن و استاندارد چینی برای تولید سفارشی باشد.

با جوش متقارن گردن فلنج و فلنج کلی جوش داده شده با استفاده از جوشکاری، گردن بلند، نحوه نگاه از ظاهر اندازه و استفاده از تفاوت بین گردن و فلنج فلنج فلنج آن از نقطه نظر ظاهر، کل لوله فلنج به پایان می رسد از جوشکار لب فلنج ضخامت لوله، قطر فلنج کل علاوه بر PN1.6MPa، DN450 بالاتر از بقیه همان قطر اسمی است. فلنج کلی ارتفاع گردن بالا است، ضخامت ضخامت دیواره نسبتا ضخیم است، با استاندارد مرجع فلنج می تواند به وضوح دیده می شود.

از نقطه نظر کاربرد، فلنج کلی با فلنج دستگاه متصل است، مانند فلنج روی دریچه، فلنج ها و دریچه کل، نه از طریق اتصال جوشکاری. فلنج کلی استفاده شده در ساخت تجهیزات، در طراحی خط لوله تقریبا استفاده نشده است. و جوش گردن فلنج و شیر، پمپ و سایر تجهیزات برای اتصال زمانی که استفاده می شود، جوش داده شده به خط لوله، اندازه رابط دم و لوله مربوط / قطعه قطر بیرونی، ضخامت دیواره، می تواند به طور مستقیم به اتصال جوش داده شده است.

Jingjiang Jinlun ماشین تولید شرکت با مسئولیت محدود

S