فرش از فولاد ضد زنگ

جعل فرآیند تولیدی است که در آن فلز به علت فشار زیاد برای تولید قطعات با مقاومت بالا فشار داده می شود، تحت فشار قرار می گیرد. فولاد ضد زنگ جعلی مناسب برای کاربردهایی است که از نظر مقاومت در برابر خوردگی و ایمنی بسیار مهم است. فلنج های فولادی ضد زنگ 904L جعلی بر روی ...

جعل فرآیند تولیدی است که در آن فلز به علت فشار زیاد برای تولید قطعات با مقاومت بالا فشار داده می شود، تحت فشار قرار می گیرد. فولاد ضد زنگ جعلی مناسب برای کاربردهایی است که از نظر مقاومت در برابر خوردگی و ایمنی بسیار مهم است. فلنج های فولادی ضد زنگ 904L جعلی بر روی ماشین آلات دارویی نمونه ای کامل هستند. عمدتا سه نوع فرآیند جعل وجود دارد: جعل باز کردن، ایده آل برای اجزای فولاد ضدزنگ بزرگتر؛ جعل بسته شدن، مناسب برای طرح های پیچیده تر و تحمل سخت تر؛ و حلقه نورد جعلی استفاده می شود برای ایجاد برنامه های قوی شکل حلقه.


عملکرد بالا و قدرت

فرآیند جعل در برنامه های کاربردی مورد استفاده قرار می گیرد که عملکرد و قدرت مورد نیاز است.

اجزای جعلی معمولا در نقاط استرس و شوک یافت می شوند. پیستون، چرخ دنده ها و اسپیندل چرخ در خودروهای با کارآمد و هواپیما اغلب از فولاد ضد زنگ جعلی ساخته شده است.

ابزار تجارت

چکش، پرس و جواهر سازنده تجهیزات اولیه مورد استفاده در فرآیند جعل هستند. چکش ها می توانند یک نیروی محرک را تا 50،000 پوند اعمال کنند که در آن فشار می تواند نیرویی را تا 50،000 تن اعمال کند. اوجها اساسا مطبوعاتی هستند که به صورت افقی برای افزایش قطر یک قطعه کار با فشرده سازی طول آن مورد استفاده قرار می گیرند.

علامت گذاری به عنوان کیفیت

"جعلی" علامت کیفیت در دست ابزار و سخت افزار است. انبردست، چکش، آچار، ابزار باغبانی و ابزار جراحی تقریبا همیشه از طریق جعل تولید می شود.


فرآیندهای جعل فولاد ضد زنگ

باز کردن قالب جعل

ایده آل برای پردازش قطعه های بزرگ از فولاد ضد زنگ، پرس قالب باز، شمش فولاد را در طول فرآیند فورج محدود نمی کند و از قالب های مسطح بدون پروفیل ها و طرح های اضافی استفاده می کند.

جعل بسته شدن

جعل Closed-die، همچنین به عنوان جعل شکل تصادفی شناخته شده است، می تواند انواع مختلفی از اشکال بی حد و حصر تولید کند که وزن آن از اونس به بیش از 500 کیلوگرم می رسد. همانطور که از نامش بر می آید، دو یا چند می میرد که حاوی برداشت هستند به عنوان سهام جعلی تحت تغییر شکل پلاستیک آورده شده است. از آنجا که جریانها جریان فلز را محدود می کنند، این فرایند می تواند شکل های پیچیده تر و تحمل های دقیق تر نسبت به باز کردن قالب را تولید کند. جعل شکل ظاهری برای اکثر تولیدات جعلی فولاد ضدزنگ.

جعل چرخدنده

هنگامی که برنامه های کاربردی صنعتی برای یک استحکام بالا، بخش متقارن دایره ای تماس می گیرند، برای جعل نورد نوردی مطابقت ندارد. این فرایند معمولا با یک جعبه باز گشادی شروع می شود تا یک قالب پیش امدگی شکل ایجاد شود که مانند یک نان شیرین شکل گرفته است. بعد، چندین غلطک فشار بر روی قالب قبل از رسیدن ضخامت و ارتفاع مورد نظر به دیوار مورد نظر قرار می گیرند. تنظیمات می تواند صاف، مانند یک واشر یا ارتفاع ویژگی بیش از 20 اینچ باشد. حلقه ها را می توان به اندازه های متعدد، اعم از آستین غلتکی تحمل به عروق فشار بزرگ نورد.


آیا شما می خواهید به عمده فروشی سفارشی جعلی ضد زنگ فولاد از یکی از تولید کنندگان پیشرو فرآورده و تامین کنندگان؟ سپس شما بلافاصله می توانید با کارخانه تماس بگیرید.
Hot Tags: تولید کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، سفارشی، جعلی فولاد ضد زنگ
محصولات مرتبط

Jingjiang Jinlun ماشین تولید شرکت با مسئولیت محدود