جعلی Valve Valve بلبرینگ بلبرینگ بلبرینگ

ما تولید انواع بدن جعلی، بدن به طور عمده برای شیرها، متر و تجهیزات دیگر استفاده می شود. مقایسه با بدن چاقو، کیفیت جعبه سوپرمارکت بدن بسیار بهتر است، بدنه جعلی برای شیرهای با فشار بالا مناسب است.

ما تولید انواع بدن جعلی، بدن به طور عمده برای شیرها، متر و تجهیزات دیگر استفاده می شود.

مقایسه با بدن چاقو، کیفیت جعبه سوپرمارکت بدن بسیار بهتر است، بدنه جعلی برای شیرهای با فشار بالا مناسب است. به طور کلی، بدن چسبیده در معرض نقص، مانند حفره انقباض، سرباره است، اما بدن جعلی این نقص ها را نداشته باشد، بدنه بدنه آن را به شدت محکم در داخل داخلی آن بود.

مواد مغناطیسی جعلی: فولاد ضد زنگ، فولادهای کربنی، فولادهای آلیاژ، 316L، 316، 304L، 304، 1.4301، 1.4404، 1.4418، 1.4432، 1.4462، 2205، F51، A105، F11، S355J2، Ck45 و غیره

ما همچنین توانایی های ماشینکاری، نقاشی، مونتاژ را داشتیم، بنابراین برای ما این است که بدنه جعلی ساخته شده را با ماشینکاری، CNC تبدیل، آسیاب شده، حفاری، رشته ای، نقاشی، مونتاژ و غیره تامین کنیم.

علاوه بر این، ما می توانیم آزمایش های فشار را در کارخانه ما انجام دهیم، بنابراین برای ما مشکل ساز نیست.

آیا می خواهید به عمده فروشی سفارشی جعلی سوپاپ Meter Camshaft بلبرینگ Flangebolt جعلی از یکی از تولید کنندگان و تامین کنندگان منجر قطره فر | سپس شما بلافاصله می توانید با کارخانه تماس بگیرید.

Hot Tags: جعل Valve Meter Camshaft Body Flangebolt Forgings تامین کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، سفارشی
محصولات مرتبط

Jingjiang Jinlun ماشین تولید شرکت با مسئولیت محدود