موتور اسپیندل ماشین فرکانس بالا

اسپیندل ماشین فرکانس بالا موتور به طور گسترده در ماشین آلات CNC، مراکز ماشینکاری، مراکز پردازش قالب ماشین آلات، ابزار ماشینکاری، ماشین آلات پردازش چوب، ماشین آلات گریز از مرکز، ماشینکاری عینک، قلم مو ساخت، قفل سازی و دیگر صنایع استفاده می شود. اسپیندل موتور با نویز کم، کوچک ...

اسپیندل ماشین فرکانس بالا موتور به طور گسترده در ماشین آلات CNC، مراکز ماشینکاری، مراکز پردازش قالب ماشین آلات، ابزار ماشینکاری، ماشین آلات پردازش چوب، ماشین آلات گریز از مرکز، ماشینکاری عینک، قلم مو ساخت، قفل سازی و دیگر صنایع استفاده می شود.

اسپیندل موتور با نویز کم، ارتعاش کوچک، نیروی گشتاور بزرگ و عملکرد پایدار مشخص می شود، سرعت آن تا 0.01-0.1 میلیون دور در دقیقه و قدرت تا 30 کیلو وات.

با تجهیزات دقیق ماشینکاری، فن آوری های فرایند علمی و معقول، روش های پیشرفته تست، و فن آوری مونتاژ کلاس اول، همراه با توپ با دقت بالا و با سرعت بالا سرامیکی، این شرکت سری موتورهای سری با سرعت بالا، اسپیندل های موتورسیکلت سرعت برای حفاری، فرز، سنگ زنی و ماشینکاری.


آیا می خواهید به یک موتور الکتریکی متشکل از اسپیندل های فرکانس بالا موتور متقاعد شده از یکی از عمده تولید کنندگان و تامین کنندگان ماشین آلات الکتریکی؟ سپس شما بلافاصله می توانید با کارخانه تماس بگیرید.

Hot Tags: موتورهای فرکانس بالا ماشین آلات اسپیندل تامین کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، سفارشی
محصولات مرتبط

Jingjiang Jinlun ماشین تولید شرکت با مسئولیت محدود